ایرنا/ احمد وحیدی وزیر کشور روز یکشنبه با صدور حکمی "مهدی صباغی" را به عنوان شصت و چهارمین شهردار شهر قزوین منصوب کرد.

شورای ششم شهر قزوین در ۲۴ شهریور ماه امسال طی چندین نشست طولانی و کارشناسی از بین چهار نامزد نهایی، مهدی صباغی را با کسب ۶ رأی موافق به عنوان شهردار قزوین انتخاب کردند.
مهدی صباغی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و دانشجوی دکتری سیاست دفاعی است و دارای سوابق کاری از جمله عضویت در هیات علمی دانشگاه امام حسین (ع)، عضویت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده سپاه چهار استان کشور، فرمانده امنیت غرب تهران، رییس باشگاه والیبال آبگینه، رییس هیات والیبال استان قزوین و صاحب امتیاز فصلنامه علوم امنیتی است.
اولویت برنامه‌های شهردار منتخب قزوین که در صحن علنی شورا مطرح شد، پرداخت بدهی شهرداری به بانک شهر و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام، ارتقای امکانات و زیرساخت‌های شهری است.
وی معتقد است: پروژه‌های عمرانی شهر قزوین باید با استفاده از ظرفیت پیمانکاران بومی به مرحله اجرا برسد و فرهنگ کار جهادی و بسیجی در مدیریت شهری به کار گرفته شود.
ایجاد شهری امیدبخش و امید آفرین، افزایش مشارکت‌های مردمی، همراه سازی و مسوول سازی دستگاه‌های مؤثر در سلامت اداری و مقابله با فساد، محرومیت زدایی و توجه به حاشیه نشینی و مناطق کم برخوردار، توسعه اجتماعی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، مدیریت بهینه منابع و مصارف و اداره بهره‌ور و آبرومندانه شهر، تعامل و به کارگیری خیران، استفاده از تسهیلات بانکی، سلامت و چابک سازی اداری و حذف موانع و فشار بر مردم و توسعه خدمات الکترونیکی با هدف کاهش مراجعات حضوری از جمله برنامه‌های مطرح شده توسط صباغی شهردار قزوین بود.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today