ایرنا/ معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به فوت سه نفر بیمار دیگر مبتلا به کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در مرکزهای درمانی این شهرستان، گفت: جان‌ باختگان شامل سه زن ۵۲ ، ۷۹ و ۸۱ ساله هستند.

مهدی دلاوری، معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار کرد: شمار آزمایش مثبت ویروس کرونا در شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل با ثبت ۱۶۲ مورد جدید به ۵۱ هزار و ۴۹۴ نفر رسید.
وی ادامه داد: اکنون ۳۱۵ بیمار حاد تنفسی مبتلا به کرونا در مرکزهای درمانی این منطقه بستری هستند که از این تعداد، ۲۴۴ بیمار در کاشان و ۷۱ نفر در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار دارند؛ همچنین ۸۳ بیمار به طور موقت بستری شده‌اند.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان ابراز کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار جدید در مرکزهای درمانی کاشان و دو بیمار نیز به صورت موقت در آران و بیدگل بستری شدند.
وی شمار بیماران کووید ۱۹ بستری در بخش مراقبت‌های ویژه مرکزهای درمانی منطقه کاشان را ۳۳  نفر اعلام و اضافه کرد: ۲۷ نفر از بیماران در کاشان و ۶ نفر در آران و بیدگل بستری هستند.
دلاوری افزود: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد ۳۶ بیمار با سن سه تا ۸۱ سال در مرکزهای درمانی کاشان و ۱۶ نفر با سن ۳۸ تا ۷۹ سال در آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان قرار گرفتند.
معاون بهداشت و سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به مراجعه ۳۹۴  نفر به کلینیک‌های حاد تنفسی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: ۶ هزار و ۱۵۲ نفر نیز شمار پذیرش بستری موقت در مرکزهای ریفرال(زیر مجموعه) دانشگاه است.
به گفته دلاوری، ۲۶۹ هزار و ۷۹ نفر از آغاز شیوع کرونا(اسفند ۹۸) تاکنون به مرکزهای بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند و ۱۷ هزار و ۴۷۱ بیمار حاد تنفسی نیز تاکنون از بیمارستان‌های شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل مرخص شده‌اند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today