باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف ۱۹۵ کیلو حشیش و ۱۴۲ کیلو تریاک در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس استان خراسان شمالی و عملیات ضربتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمان خبر داد.

سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس استان خراسان شمالی با انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق از انتقال و دپوی دو محموله سنگین مواد مخدر در یک منزل در یکی از مناطق روستایی همجوار شهر کرمان مطلع و این موضوع را با جزئیات دقیق تری به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان اطلاع دادند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر مرکز استان پس از شناسایی موقعیت دقیق منزل مورد نظر ضمن هماهنگی قضایی وارد این منزل شدند و در بازرسی از چند اتاق و همچنین یک دستگاه خودوری پژو پارک شده در این منزل۱۹۵ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و۱۴۲ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری دو متهم  و معرفی آنان به مراجع قضایی، گفت: انجام کار اطلاعاتی توسط پلیس یکی از شمالی‌ترین نقاط کشور و اجرای عملیات ضربتی دستگیری سوداگران مرگ در یکی از استان‌های نیمه جنوبی کشور حامل پیام‌های اقتدار و اشرافیت اطلاعاتی پلیس در حوزه مبارزه با قاچاقچیانی است که اعتیاد و نابودی نسل جوان را دستمایه سودجویی خود قرار داده اند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar