ایرنا/ "محمدصادق معتمدیان" عصر امروز، یکشنبه با تصویب هیئت دولت به عنوان استاندار دولت سیزدهم در استان مرزی آذربایجان غربی انتخاب شد.

معتمدیان در سال ۱۳۴۹ در کرمانشاه متولد شد و از اواخر دهه ۱۳۷۰ مسوولیت های مختلفی را در حوزه های مختلف اجرایی در استان های گوناگون از جمله آذربایجان غربی تجربه کرده است.
وی همچنین مدرک کارشناسی اقتصاد و کارشناسی ارشد مدیریت را از دانشگاه ارومیه در استان آذرباجان غربی در کارنامه خود دارد.
عضویت در شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور، رییس شورای سیاست گذاری موسسات آموزشی ـ پژوهشی در شمال غرب کشور، خدمت در ستاد دستگاه های اجرایی در تهران تا سطح مدیرکل، کارشناس و پژوهشگر مسائل قومی ـ منطقه ای و توسعه ای از دیگر مسوولیت های معتمدیان طی سال های گذشته بوده است.
محمد صادق معتمدیان، پاییز سال ۱۳۹۷ به عنوان استاندار خراسان جنوبی عازم بیرجند شد و اقدامات گسترده ای در راستای محرومیت زدایی از این استان مرزی ایران انجام داد.
وی همچنین حدود یک سال پیش به عنوان استاندار خراسان رضوی، مدیریت دومین استان پرجمعیت کشور را برعهده گرفت و در آن استان نیز منشاء خیر و اقدامات گسترده اقتصادی بوده است.
معتمدیان با توجه به شناخت خوبی که از آذربایجان غربی دارد، به نظر بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران می تواند فعالیت های بسیار خوبی را به ویژه در حوزه مقابله با فساد و توسعه اقتصادی که از مهمترین شعارهای دولت سیزدهم به شمار می روند، در این استان داشته باشد.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today