باشگاه خبرنگاران/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: طبق اظهارات مالک سبلان پارچه تمامی کارگران این مجموعه بر سر کار حاضر شده و هیچ کارگری اخراج نشده است.

بهروز ندایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در جلسه کمیسیون کارگری شورای تامین استان با موضوع بررسی مشکلات کارخانه سبلان پارچه اظهار کرد: دولت با هدف حمایت از تولید و اشتغال همواره در کنار سرمایه گذاران بوده و تلاش ما حل مسایل و مشکلات کارگران و کارفرمایان در حوزه تولید و صنعت است.
او با بیان اینکه سبلان پارچه بعد از ۱۴ سال با اشتغال زایی ۱۴۰۰ نفر فعالیت خود را از سر گرفته است گفت: انتظار ما این است کارخانه سبلان پارچه با الگو برداری از واحد‌های موفق، خود به الگوی تولید و اشتغال در سطح کشور تبدیل شود و مشکلات باید با همفکری و هم اندیشی حل و فصل شود.
این مسئول ادامه داد: مدیران واحد‌های تولیدی و صنعتی باید قبل از بروز هر گونه مشکلات و مسائل احتمالی موضوع را با مسوولان در میان بگذارند تا تصمیمات لازم در سطح استانی و ملی برای حل مشکلات اتخاذ شود.
ندایی با بیان اینکه مشکل بیمه تامین اجتماعی و مساله بانکی سبلان پارچه در دست پیگیری است، اظهار کرد: با تداوم فعالیت کارخانه و افزایش تولید در سطح گسترده مسایل مالی قابل حل است و باید با تدبیر بروز هرگونه مشکلات در چنین واحد‌هایی کنترل و به مطالبات پاسخ شفاف داده شود.
معاون استاندار اردبیل بیان کرد: با قولی که مسوولان سبلان پارچه چه در گذشته و چه در حال حاضر داده اند افزایش اشتغال و تولید در این مجموعه رخ خواهد داد و این مساله امید را در دل جوانان و مردم ایجاد کرده است که نباید به یاس و ناامیدی تبدیل شود.
 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today