فارس/ با بازگشت عضو شورای شهر ترکیب پارلمان محلی در دوره ششم مشخص شد.

عضو شورای شهر دهدشت که مرداد ماه با رأی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای ششم صلاحیتش رد شده بود حالا با رأی دیوان عدالت اداری به پارلمان محلی بازگشت.
جلال داورپناه که در انتخابات 28 خرداد بیشترین آراء یعنی 7 هزار و 873 رأی را به خود اختصاص داده و منتخب اول شورای ششم بود بعد از مدتی از ترکیب شورا کنار گذاشته شد.
در نبود این عضو، شورای شهر با تأخیر چند ماهه کار خود را آغاز کرد اما بلاتکلیفی و ناهماهنگی اعضای شورا باعث شده بود نماینده شورا در کمیسیون‌های مهم و ترکیب هیأت رئیسه به موقع مشخص نشود.
اگرچه بعد از مدتی اعضای شورا برای انتخاب هیأت رئیسه و نماینده کمیسیون‌ها به توافق رسیدند و به سرپرستی شهردار سابق رأی دادند اما با بازگشت این عضو و تکمیل پازل شورا حالا باید منتظر تصمیم‌های تازه‌تر از سوی شورا بود.
آیین تحلیف عضو بازگشته شورا امروز بعد از تجدید میثاق او با شهدای گمنام برگزار شد.
جلال داورپناه با تاکید بر گره گشایی اعضا در کار مردم آنان را به صیانت از آرای مردم دعوت کرد و گفت: شورای شهر برای  کار و تلاش است و باید از حواشی بپرهیزیم تا انشالله دهدشت را با هم فکری و تعامل از وضع موجود به شرایط بهتری برسانیم.
وی ادامه داد: کهگیلویه با داشتن ظرفیت های خوب چون نگینی در میان شهرستانهای استان می درخشد و باید از تمام ظرفیت های موجود با مدیریت خوب برای خدمت رسانی به مردم استفاده کرد.آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today