باشگاه خبرنگاران/ مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی از توزیع بیش از هزار بسته گوشت بین نیازمندان استان خبر داد.

سبزه کار، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی بیان داشت: در چهاردهمین مرحله از توزیع بسته‌های گوشت بین نیازمندان، هزار و ۲۰۰ بسته ۲ کیلویی گوشت گوسفند بین نیازمندان توزیع شد.
او با اشاره به اینکه این بسته‌ها در ادامه طرح مواسات و دستگیری از نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شده است افزود: این مرحله با همت و مساعدت برنامه تلویزیونی سمت خدا، موسسه حضرت خدیجه کبری(س) قم و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی اجرا شد.
سبزه کار با بیان اینکه تاکنون ۲۵ تن گوشت بین نیازمندان توزیع شده است اظهار کرد: از کل بسته ها، ۶۰۰ بسته در شهرستان سربیشه و ۶۰۰ بسته در شهرستان نهبندان بین نیازمندان توزیع شده است.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی تصریح کرد: ارزش هر یک از بسته‌های گوشت ۲ کیلویی که در این مرحله توزیع شده ۳۰۰ هزار تومان است.
او عنوان کرد: بسته‌های تهیه شده توسط مدیران کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بین نیازمندانی که توسط فعالان مساجد شناسایی شدند توزیع شده است.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today