مهر/ معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی البرز از کشف ۵۹ دستگاه استخراج‌گر ارز دیجیتال قاچاق از یک انبار لوازم خوراکی در شهرستان فردیس خبر داد.

محمد معظمی گودرزی، معاون هماهنگ‌کننده فرمانده انتظامی البرز اظهار کرد: مأموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انجام اقدامات اطلاعاتی از راه اندازی یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در یک انبار در سه راه حافظیه شهر فردیس مطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: پس از تکمیل و اطمینان از صحت اطلاعات، مأموران با هماهنگی مقام قضائی به انبار مورد نظر اعزام و در بازرسی از آنجا ۵۹ عدد استخراج گر رمز ارز دیجیتال قاچاق که به صورت غیر مجاز فعال شده بودند را کشف کردند.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه تصریح کرد: کارشناسان ارزش دستگاه‌های مذکور را ۱۷ میلیارد ریال برآورد کردند.
گودرزی با بیان اینکه مبارزه با استخراج ارزهای دیجیتال غیر مجاز به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان درخواست کرد: چنانچه از فعالیت غیرمجاز اشخاص در این زمینه مطلع هستند می‌توانند موضوع را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اعلام کنند.

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday