صدا و سیما/ استاندار خراسان جنوبی گفت: هیچ مدرسه ای در شهرها مجاز به فعالیت نیست و تنها مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵ نفر و کارگاه های فنی و حرفه ای و کاردانش می توانند فعالیت کنند.

ملانوری، استاندار در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا با بیان اینکه هیچ مدرسه ای در سطح شهرها مجاز به فعالیت نیست، بیان داشت: تنها مدارس روستایی و عشایری زیر ۱۵ نفر و کارگاه های فنی و حرفه ای و کاردانش می توانند فعالیت کنند.
ملانوری با بیان اینکه با هرگونه فعالیت مدارس شهری برخورد خواهد شد، افزود: نظارت ها در این حوزه افزایش یابد.
وی با اشاره به مطرح شدن آسیب های اجتماعی در این جلسه گفت: ستادی مبنی بر برنامه ریزی،هماهنگی و مدیریت بیماری کرونا همزمان با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا شکل بگیرد و مداخلات فرهنگی و اجتماعی لازم انجام شود.
استاندار با اشاره به تغییر رنگ چهار شهرستان بیرجند،طبس، قائنات و نهبندان گفت: تیم واکنش سریع در این چهار شهرستان شکل بگیرد و فرمانداران هم مداخله جدی تر داشته باشند تا از روند افزایش بیش از پیش بیماری جلوگیری شود.
آقای ملانوری بااشاره به تشکیل تیم واکنش سریع افزود: استفاده از ظرفیت طرح شهید سلیمانی هم می تواند در روند کاهش بیماری موثر باشد.
وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم واکسیناسیون فراگیر تر شود و افرادی که همچنان در نزدن واکسن پافشاری می کنند واکسن تزریق کنند، گفت: با کمک صداوسیمای استان و پایگاه های خبری و اطلاع رسانی در جهت اقناسازی تلاش کنیم.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today