فارس/ دادستان عمومی و انقلاب بن در بازدید از تصفیه‌خانه فاضلاب گفت: روند راه‌اندازی تصفیه‌خانه تسریع و در پایان هر ماه نیز گزارشی از میزان پیشرفت پروژه به دادستانی بن ارائه شود.

حمیدرضا حسینیان، دادستان عمومی و انقلاب بن روز گذشته از پروژه در حال احداث تصفیه‌خانه فاضلاب شهر بن بازدید کرد و پیشرفت کار در این تصفیه‌خانه را مورد ارزیابی قرار داد.
وی در این بازدید ضمن تأکید بر تلاش مسئولان و متولیان امر برای تسریع در روند راه‌اندازی این تصفیه‌خانه از نظارت و همکاری دستگاه قضایی برای ساخت سریع‌تر پروژه خبرداد.
دادستان عمومی و انقلاب بن گفت: با توجه به آنکه مدت زمان بسیار زیادی از کلنگ‌زنی و شروع ساخت تصفیه‌خانه فاضلاب شهر بن می‌گذرد و روند پیشرفت این پروژه تاکنون با کندی روبرو بوده است لذا دادستانی به عنوان مدعی‌العموم به این موضوع ورود کرده و در راستای صیانت از حقوق عامه و حفظ سلامت عمومی شهروندان روند کار پروژه را مورد نظارت و بررسی قرار خواهد داد.
حسینیان افزود: بر همین مبنا در جلسه‌ای که با حضور پیمانکار پروژه و مهندسان شرکت آب و فاضلاب برگزار شد مقرر گردید با نظارت کارشناسان و متخصصان، روند راه‌اندازی تصفیه‌خانه تسریع و در پایان هر ماه نیز گزارشی از میزان پیشرفت پروژه به دادستانی بن ارائه شود.
وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی خود را متولی حفظ سلامت عمومی شهروندان می‌داند و در این خصوص با هر اقدامی که موجب تهدید سلامت مردم و محیط زیست باشد قاطعانه برخورد می‌کند.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday