ایرنا/ معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان گفت: طی شبانه روز گذشته میانگین حداقل دمای هوای استان حدود چهار درجه سانتی گراد کاهش یافت و این روند کاهشی تا پایان هفته تداوم دارد.

علی پناهی، معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان با اشاره به اینکه میانگین حداقل و حداکثر دمای استان طی شبانه روز گذشته ۶ و ۲۶ درجه سانتی گراد بود، اظهار کرد: بابارشانی با دمای منفی یک درجه سردترین و سلین با دمای ۳۲ درجه گرم‌ترین نقطه استان و دمای شهر سنندج هم بین ۶ و ۳۰ درجه سانتی گراد در نوسان بود.
وی با بیان اینکه در این مدت دیواندره و هزارکانیان با ۱۵ متر بر ثانیه بیشترین سرعت وزش باد را در استان داشتند، افزود: امروز و فردا سه‌شنبه هوای استان پایدار است اما در بعدازظهرها شاهد وزش باد خواهیم بود که سبب خیزش گرد و خاک محلی و کاهش کیفیت هوا می شود.
معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی کردستان با اشاره به اینکه رشد پوشش ابر در بعدازظهرها هم در این مدت در استان مشاهده می شود، یادآور شد: برای روز چهارشنبه در نواحی شمالی استان همچون شهرهای دیواندره، سقز و زرینه احتمال بارش‌های خفیف وجود دارد که قابل ملاحظه نیست.

آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online