فارس/ سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: سال گذشته مس ما را خیلی اذیت کرد، مخصوصا در بازی جام حذفی در اصفهان، در رفسنجان هم اذیت شدیم تا امتیاز بگیریم و قطعا روز سختی داریم و باید مراقب بازی مس باشیم، چون نفرات خوبی اضافه شده و تیم بهتری نسبت به سال گذشته شدند که این موضوع کار را برای ما سخت خواهد کرد.

محرم نویدکیا، سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان اظهار کرد: شروع لیگ است و اطلاعات زیادی از رقیبان نداریم، سعی کردیم بازیکنان از لحاظ بدنی و تاکتیکی آماده باشند، بازیکنان جدیدی اضافه شدند که سعی کردیم تا حد امکان از لحاظ تاکتیکی به تیم نزدیک‌تر شوند.
وی افزود: باید سعی کنیم تا جایی که می‌شود روز به روز هماهنگ‌تر شویم و تا جایی که امکان دارد بازی‌ها را خوب شروع کنیم با این وجود که می‌دانیم رقیب سرسختی داریم.
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان عنوان کرد: سال گذشته مس ما را خیلی اذیت کرد، مخصوصا در بازی جام حذفی در اصفهان، در رفسنجان هم اذیت شدیم تا امتیاز بگیریم و قطعا روز سختی داریم و باید مراقب بازی مس باشیم، چون نفرات خوبی اضافه شده و تیم بهتری نسبت به سال گذشته شدند که این موضوع کار ما را سخت خواهد کرد، امیدوارم بازی خوبی شود و هواداران لذت ببرند.
نویدکیا در خصوص عملکرد سپاهان در فصل گذشته و از دست دادن قهرمانی در این فصل، بیان کرد: این واقعیتی است که‌ نمی‌شود از آن فرار کرد، سال گذشته دو تیمی که‌ در لیگ برتر اوت شدند و به دسته پایین‌تر رفتند به هرکدام دو امتیاز حساس دادیم، همین دو امتیاز که به ماشین‌سازی و سایپا‌ دادیم می‌توانست ما‌ را قهرمان کند.
سرمربی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان خاطرنشان کرد: این واقعیت‌ها در فوتبال وجود دارد، ممکن است روزی خیلی خوب باشیم ولی نتایج خوبی نگیریم یا روز خوبی نداشته باشیم و تیم ببرد؛ باید اما و اگرها را از تیم حذف کنیم و با فوتبال منطقی که بازی می‌کنیم امتیازات خوبی جمع کنیم.
وی عنوان کرد: تا زمانی که‌ لیگ شروع نشود و هفته به هفته پیش نرویم نمی‌شود خیلی در این مورد صحبت کرد، نیاز است تیم شرایط خودش را پیدا کند؛ حسن بزرگی که‌ داشتیم به جز بازیکنانی که‌ به اروپا رفتند بقیه در تیم ماندند؛ امیدوارم بتوانیم نتیجه‌ خوبی کسب کنیم و هوادارانمان را خوشحال کنیم ولی تا زمانی که‌ وارد مسابقات نشویم و شرایط تیم را نسنجیم، نمی‌توان خیلی صحبت کرد.
نویدکیا در پایان خطاب به هواداران تصریح کرد: از هواداران می‌خواهم  مراقب همه چیز باشند و بیشتر از همه مراقب خودشان باشند؛ محبت‌هایشان به ما انرژی می‌دهد ولی مراقبت کنند‌ که مخصوصا از هتل به استادیوم تیم به موقع برسد که مشکلی پیش نیاید.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today