ایرنا/ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: در راستای تامین و ذخیره‌سازی فرآورده نفت سفید نقاط کوهستانی روستاهای سخت‌گذر جنوب آذربایجان‌غربی ۷۰ درصد سهمیه این خانوارها در هشت شهر توزیع شده‌است.

سیدجواد فیض‌حسینی، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب اظهار کرد: همچنین ۶۰‌ درصد از سهمیه مورد نیاز سوخت زمستانی خانوارهای شهری و روستایی مناطق غیر صعب‌العبور هشت شهر این منطقه با موفقیت توزیع شده است.
وی افزود: با توجه به کوهستانی و سردسیر بودن بیشتر مناطق تحت پوشش منطقه میاندوآب، اطلاع‌رسانی لازم در خصوص دریافت و ذخیره سهمیه سوخت نفت سفید خانوارها، مراکز بهداشتی، مساجد و مدارس در هشت شهرستان تحت پوشش با هماهنگی فرمانداری ها صورت گرفته‌است.
حسینی بیان کرد: توزیع سوخت با استفاده از زیر ساخت بانکی به صورت الکترونیکی و ثبت نام از طریق سامانه تجارت آسان درحال انجام است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با بیان اینکه ۲۵۳ باب فروشندگی تعاون روستایی و ۱۱ باب فروشندگی محور در جنوب آذربایجان غربی فعالیت دارد، اظهار کرد: سوخت مورد نیاز ۵۹ هزار خانوار تحت پوشش هشت شهرستان جنوب استان توسط نفتکش های فعال در حوزه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی برای روستاها و مناطقی که فاقد گاز شهری است به فروشندگی‌های عامل توزیع تحویل می‌شود.
فیض‌حسینی افزود: سهمیه سوخت نفت سفید سالانه هر خانوار شهری(خانوارهای بدون انشعاب گاز طبیعی)‌ به طور متوسط دو هزار و ۴۰۰ لیتر است و این خانوارها می توانند با توجه به تعداد خانوار و سهمیه اعلام شده به فروشندگی‌های شهری و روستایی مربوطه برای دریافت سهمیه خود در فاصله های زمانی تعیین شده مراجعه کنند.

آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today