فارس/ رئیس اداره ورزش و جوانان رازوجرگلان از برگزاری یک روزه کورس پاییزه در روز چهارشنبه ۲۸مهر ماه در این شهرستان خبر داد.

موسی الرضا رازقی، رئیس اداره ورزش و جوانان رازوجرگلان اظهار کرد: به مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش و بزرگداشت شهید سلامت شادروان دکتر عبدالجلیل غیادی در روز چهارشنبه ۲۸مهرماه در این شهرستان در بخش مرکزی و در پیست سوارکاری باغلق مسابقات اسبدوانی برگزار خواهد شد.
وی گفت: این مسابقات همراه با اهدا جوایز نقدی ارزنده به برندگان است که به چابکسوار اول یک ونیم میلیون تومان، نفر دوم یک میلیون تومان و نفر سومی نیز ۷۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان رازوجرگلان افزود: این مسابقات با همکاری بخشداری بخش مرکزی، دهیار و شورای اسلامی روستای باغلق و اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار می شود که پیش بینی می شود در این مسابقه بیش از صد سر اسب شرکت کنند و همه اسبداران از سراسر استان می توانند در این مسابقات شرکت کنند.
رازقی گفت: در هفته گذشته نیز در بخش جرگلان در پیست خاکی این منطقه نیز به مناسبت روز ملی عشایر و روستا، هفته نیروی انتظامی و شهیدان مدافع سلامت مسابقات یک روزه در ۱۳ دور، با حضور ۱۲۰ سر اسب برگزار شد.
گفتنی است؛ پیست اسبدوانی باغلق از حدود ۱۷ سال قبل در حال احداث است و در حال حاضر پیشرفت ۷۰ درصدی دارد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today