پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به کشف 110 دستگاه رمز ارز غیرمجاز، گفت: فعالیت رمز ارزهای غیرمجاز نقش موثری در خاموشی‌ها دارد.

جمال معتمدی زاده، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه کشف و ضبط این ماینرها اظهار کرد: با تلاش‌های انجام‌شده و همکاری بخش‌های مختلف، در بیست هفتمین روز از مهرماه جاری، 110 دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز در شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویراحمد کشف و ضبط شده است.
وی افزود: این تعداد رمز ارز غیرمجاز فقط در شهرستان گچساران و با همکاری نیروی انتظامی، مقامات قضایی، حراست و مشترکان توزیع برق در این شهرستان‌ کشف و ضبط شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس رصد و پایشی که در این زمینه صورت می‌گیرد، محل فعالیت رمز ارزها مشخص و شناسایی می‌شود.
معتمدی زاده با اشاره به اهمیت مدیریت مصرف برای کاهش هزینه مصرفی برق، اظهار داشت: تمام تلاش مجموعه صنعت برق ارایه خدمات مطلوب و جلوگیری از خاموشی‌ها است، اما متاسفانه عده‌ای در این شرایط به فکر سود بیشتر هستند و به تولید بیت کوین اقدام می‌کنند.
وی افزود: فعالیت رمز ارزهای غیرمجاز نقش موثری در خاموشی‌ها دارد و امیدواریم افراد به این نکته توجه ویژه داشته باشند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today