مهر/ مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تاکنون ۷۸ درصد دانش آموزان مشمول واکسیناسیون برای تزریق واکسن مراجعه کرده اند لذا در آینده نزدیک مدارس حضوری خواهند شد.

مهدی مودی، مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمال اظهار کرد: آموزش و پرورش در پی شیوع کرونا ضربات زیادی خورده است که مهم‌ترین آن آموزش صرفاً ۷۰ درصد مطالب درسی بود.
وی ادامه داد: امسال آموزش و پرورش عزم خود را جزم کرده تا خروجی بهتری داشته باشد و عقب ماندگی دو سال اخیر را جبران کند.
 مدیرکل آموزش و پرورش خراسان شمالی با تاکید بر اینکه سلامت دانش آموزان در اولویت آموزش و پرورش است، افزود: به والدین قول دادیم سلامت فرزندانشان را تأمین خواهیم کرد و سپس به فکر افزایش کیفیت آموزش خواهیم بود.
مودی بیان کرد: تاکنون ۷۸ درصد دانش آموزان مشمول واکسیناسیون برای تزریق واکسن مراجعه کرده اند بنابراین در آینده نزدیک مدارس حضوری خواهند شد.
وی با اشاره به طرح «درس هم نشین بهشتی» گفت: هر طرحی که از سوی سپاه و کمیته امداد مطرح شود آموزش و پرورش بدون قید و شرط آن را خواهد پذیرفت زیرا می‌دانیم این دو نهاد به دنبال اقداماتی انقلابی و جهادی بوده و به فکر حل مشکلات و آموزش بهتر هستند.
سردار اسماعیل فرجی، فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: بسیج همواره در میدان‌های مختلف اعم از دفاع مقدس تا سیل و زلزله به فکر خدمت به مردم بوده است.
وی افزود: اکنون سنگر برای بسیجیان خراسان شمالی، خدمت به محرومان است لذا برای اجرای این هدف در کنار دستگاه‌های اجرایی ایستاده ایم.
فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه خراسان شمالی با اشاره به مشکلات اقتصادی، گفت: باید با تلاش خود حداقل‌ها را برای خانواده‌های کم برخوردار تأمین کنیم.
فرجی با اشاره به افزایش سرعت واکسیناسیون در کشور، گفت: تفکر انقلابی و جهادی باعث شد تأمین واکسن انجام شود و اکنون در کشور و استان مشکلی بابت این مسئله وجود ندارد.

آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today