ایسنا/ سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری اهواز با اشاره به پوشش ۵۰ درصدی واکسیناسیون، گفت: همه کارهای مورد نیاز در راستای افزایش پوشش واکسیناسیون انجام شده و حتی به کسانی که کارت واکسیناسیون ندارند، خدمتی ارائه نمی‌شود.

الیاس نیسی، سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری اهواز با تاکید بر تشدید نظارت‌ها بر اماکن مختلف، اظهار کرد: تیم‌های متشکل از بهداشت، جامعه پزشکی و دیگر ارگان‌های ذی‌ربط تشکیل شده‌اند که باید با استفاده از این ظرفیت، بازدیدهای بهداشتی از اماکن تشدید شوند.
وی افزود: در هفته گذشته چند بانک در اهواز با دستور مقام قضایی به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمب شدند.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری اهواز بیان کرد: نباید به دلیل وضعیت آبی همه‌گیری بیماری، موضوع کرونا و اقدامات و بازدیدهای بهداشتی فراموش شود و در شرایط قرمز تازه به فکر این کارها بیفتیم.
نیسی افزود: باشگاه‌های ورزشی در حال فعالیت هستند و این در حالی است که این اماکن حتی در شرایط قرمز نیز عادی‌انگاری داشتند و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مطلوب نبوده است.
وی با اشاره به تشکیل قرارگاه واکسیناسیون روستایی گفت: فرمانداری به بخشداران سه بخش اهواز در خصوص واکسیناسیون روستاییان دستور داده است. به شوراها و دهیارارن نیز در خصوص آموزش، ترغیب و همکاری برای واکسیناسیون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی اختیار تام داده‌ایم.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری اهواز با اشاره به پوشش ۵۰ درصدی واکسیناسیون، گفت: همه کارهای مورد نیاز در راستای افزایش پوشش واکسیناسیون انجام شده است و حتی به کسانی که کارت واکسیناسیون ندارند، خدمتی ارائه نمی‌شود.
نیسی تصریح کرد: با این وجود در برخی جاها دست‌مان بسته است و با اعتقاد مردم مواجه می‌شویم؛ به طور مثال یک تحصیلکرده دکتری حقوق به واکسیناسیون معتقد نیست که جای تاسف دارد.
وی با تاکید بر حمایت از طرح شهید سلیمانی، افزود: اقداماتی که توسط شرکت‌های مختلف در این راستا انجام می‌شود، روزانه گزارش شوند.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today