ایرنا/ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: کشف ۱۶ هزار ماینر غیرمجاز در این استان با مشارکت نیروی انتظامی، ۲۵۰ میلیارد ریال به خزانه دولت بازگرداند.

محمد الله داد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان اظهار کرد: این کشفیات با همکاری و تعامل نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در برخورد با متخلفان حاصل شده است.
وی با تأکید بر فرهنگ‌سازی در راستای حفظ و حراست از تجهیزات و شبکه‌های برق عنوان کرد: باید همه در این زمینه احساس مسئولیت داشته باشند چراکه این تجهیزات بیت‌المال بوده و حراست از آن وظیفه همگانی است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: تبدیل سیم‌های مسی به کابل خودنگهدار از اقدامات این شرکت بوده که در جلوگیری از سرقت‌ها تأثیر بسزایی داشته است.
فرمانده نیروی انتظامی استان مرکزی نیز در این دیدار ضمن تقدیر از تلاش‌های ناجا در حفظ آرامش و امنیت جامعه گفت: نیروی انتظامی تلاش می‌کند با همکاری و تعامل سازمان‌ها و شهروندان به عنوان سرمایه‌های بی بدیل اجتماعی در پیشبرد ماموریت‌ها و ارتقای کیفی خدمات رسانی حرکت کند.
سردار حسن مفخمی شهرستانی» افزود: نیروی انتظامی به عنوان نهادی پیشرو در برقراری نظم اجتماعی در کنار دستگاه‌های قضایی و امنیتی جامعه با احساس مسئولیت در برابر مردم و پیگیری به موقع انجام وظیفه می‌کند.
وی با اشاره به انجام اقدامات پیشگیرانه بیان کرد: گشت‌های مشترک نیروی انتظامی و شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نقش موثری در کاهش سرقت تجهیزات انرژی و جمع آوری ماینرهای غیرمجاز در استان داشته است.

 
  

آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today