باشگاه خبرنگاران/ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در استان کرمان، ۶۲ نفر به کرونا مبتلا شده اند و ۶ نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

مهدی شفیعی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان اظهار کرد: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان‌های استان کرمان ۳۲۱ نفر است.
وی با تفکیک کردن موارد مثبتی که هم اکنون در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی استان بستریند، افزود: ۱۵۷ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۲۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، ۱۴ نفر مربوط به حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۰۴ نفر مربوط به حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان و ۲۲ نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.
شفیعی تعداد کل موارد بستری دارای تست مثبت کرونا در استان کرمان از ابتدای شیوع بیماری تاکنون را ۴۰ هزار و ۹۲۴ نفر اعلام کرده است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به اینکه ۶۲ مورد جدید طی ۲۴ ساعته گذشته در بیمارستان‌های استان کرمان بستری شده اند، تصریح کرد: از این تعداد، ۳۴ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، ۶ مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، ۱۷ مورد از حوزه دانشکده علوم پزشکی سیرجان، دو مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و سه مورد از حوزه دانشگاه علوم پزشکی بم است.
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان بیان کرد: همچنین طی مدت یاد شده، ۶ نفر در اثر ابتلا به کووید ۱۹ در استان کرمان جان خود را از دست داده اند که چهار نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان، یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و یک نفر از حوزه دانشگاه علوم پزشکی سیرجان است.
شفیعی افزود: در مجموع، از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان کرمان چهار هزار و ۸۴۸ نفر در اثر ابتلای قطعی به کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند.

آخرین خبر کرمان در اینستاگرام :
Instagram.com/kerman_akhbar