مهر/ قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان با تاکید بر اینکه مردم هر چه سریع‌تر برای دریافت واکسن کرونا اقدام کنند در غیر اینصورت شاهد وقوع پیک ششم ویروس در استان خواهیم بود.

علی فرهادی، قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان
 با اشاره به ورود یک میلیون و ۸۹۷ هزار دُز واکسن کرونا به لرستان اظهار داشت: از این تعداد یک میلیون و ۵۴۴ هزار دُز تزریق شده است.
وی با بیان اینکه تا کنون یک میلیون و ۴۰ هزار و ۵۴۷ نفر دُز اول واکسن کرونا را در استان دریافت کرده اند افزود: همچنین ۵۱۴ هزار و ۲۷۷ نفر هر دو دُز واکسن کرونا را در لرستان دریافت کرده اند.
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان ادامه داد: جمعیت هدف ما برای دریافت واکسن افراد بالای ۱۲ سال است و در این راستا ۷۱ درصد جمعیت هدف ما دُز اول واکسن و ۳۵ درصد نیز دُز کامل واکسن را دریافت کرده اند.
فرهادی ادامه داد: تقاضای همیشگی ما از هم استانی‌های عزیز این بوده که هر چه سریع‌تر برای دریافت واکسن خود به مراکز منتخب مراجعه کنند، اگر ما نتوانیم هر چه سریع‌تر پوشش واکسیناسیون خود را به ۸۰ درصد برسانیم، قطعاً در آبان ماه موج ششم کرونا را شاهد خواهیم بود.
وی تاکید کرد: در این راستا از مردم عزیز خواهش می‌کنم هر چه سریع‌تر برای تزریق واکسن به مراکز منتخب مراجعه کنند و پروتکل‌های بهداشتی را به طور جدی رعایت کنند.

آخرین خبر لرستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/lorestan_todayy