ایرنا/ مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: در ۷۲ساعت گذشته، بیماری کووید ۱۹ در شهرستان فسا، جان ۲نفر دیگر از مبتلایان به این بیماری را گرفت و در این زمان ۱۸۵ بیمار جدید مبتلا به این بیماری نیز شناسایی شدند.

صادق مهدوی نیا، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا روز سه شنبه اظهار داشت: فوتی های ۷۲ ساعت گذشته در فسا، یک خانم ۷۴ساله با بیماری زمینه ای و واکسن نزده و یک خانم ۷۸ ساله  با بیماری زمینه ای و واکسن زده بودند. 
وی اضافه کرد:  میزان مراجعات به درمانگاه کرونا و میزان موارد بستری در اثر ابتلا به بیماری کرونا در روزهای اخیر در این شهرستان افزایش داشته است. 
مهدوی نیا، با اشاره به افزایش ذخیره و سهمیه دریافتی واکسن، از افراد بالای ۱۲ سال خواست که قبل از شروع فصل سرما و شیوع موج های جدید بیماری و جهش های جدید ویروس با مراجعه به مراکز واکسیناسیون، بر علیه کرونا واکسینه شوند.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: رنگ شهرستان زرد و خطر متوسط و بسیار شکننده است و بهتر شدن وضعیت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم کاهش حساسیت مردم و مسوولین و افزایش نظارت ها و رعایت ها بستگی دارد.
مهدوی نیا از شهروندان خواست: از هرگونه مسافرت غیر ضروری، برگزاری تجمعات اداری و فرهنگی مذهبی، میهمانی و دورهمی خانوادگی و پارک نشینی و بازارگردی خودداری نمایند.
وی بر رعایت فاصله گذاری فیزیکی توسط همه اقشار جامعه، استفاده مداوم و صحیح از ماسک، شستشوی دستها، بازبودن پنجره ها و تهویه مناسب هوا و نظارت و تذکر همگانی بر اجرای پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.
شهرستان فسا در فاصله ۱۳۰کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است. 

آخرین خبر فارس در اینستاگرام :
https://instagram.com/fars.online