مهر/ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره سرد شدن هوا در این استان، گفت: بازسازی منازل خسارت دیده ناشی از زلزله و کارهای عملیاتی در شهرستان «کوهرنگ» تسریع شود.

حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در بازدید از مناطق زلزله‌زده «کوهرنگ»، اظهار کرد: با گذشت دو هفته از وقوع زلزله مردم این مناطق با مشکلات زیادی مواجه هستند.
وی با گلایه از نحوه خدمت رسانی به مردم زلزله زده، عنوان کرد: ارائه خدمت به مردم این مناطق به خصوص در مناطق دور افتاده این شهرستان کم است.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری از سرکشی برخی از مسئولان کشوری و استانی از مناطق زلزله‌زده «کوهرنگ» تقدیر کرد و ادامه داد: تاکنون گزارش‌دهی و جمع‌بندی خسارت‌ها به خوبی انجام شده، اما کار عملیاتی در این مناطق صورت نپذیرفته است.
نکونام تصریح کرد: برخی مناطق چادر اسکان نصب و یا بسته‌های معیشتی بین خسارت‌دیدگان توزیع شده است که این امر با توجه به سرد شدن هوا جواب‌گوی نیاز مردم شهرستان نیست.
وی بر برقراری تعادل در ارائه خدمات بین همه مناطق زلزله‌زده تاکید کرد و گفت: ارائه خدمات و آغاز کارهای عملیاتی باید در همه مناطق اجرا شود و مناطق دور افتاده و سخت‌گذر نیز مورد توجه قرار گیرد.
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه باید از موازی کاری و تک روی در امر کمک رسانی‌ها جلوگیری شود، افزود: بازسازی این مناطق نیاز به جدیت در پیگیری دارد و باید این امر با هماهنگی و فعالیت گروه‌های جهادی و مسئولان عملیاتی آغاز شود.
گفتنی است؛ نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در سفر به شهرستان «کوهرنگ» از روستاهای زلزله‌زده «حسین آباد»، «میاندوهان علیا»، «محمودآباد»، «کچوز»، «تیک» و «هوشوت» بازید و روند خدمت‌رسانی را مورد بررسی قرار داد.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday