تسنیم/ امام جمعه اردبیل گفت: همان افرادی که شعار مبارزه با تروریسم در سر دارند اختلافات سیاسی، قومی و مذهبی در میان مردم به راه انداخته‌اند.

آیت‌الله سیدحسن عاملی، امام جمعه اردبیل صبح امروز در مراسم جشن همدلی در عنبران اظهار کرد: همان افرادی که شعار مبارزه با تروریسم در سر دارند اختلافات سیاسی، قومی و مذهبی در میان مردم به راه انداخته‌اند که این مسئله سبب دلسردی نظام و ولایت شده است.
وی بیان کرد: مردم منطقه مرزی عنبران همیشه پای انقلاب و ولایت فقیه ایستاده‌اند و مسئولان باید تمامی تلاش خود را برای رفاه حال این مردم بکار گیرند که این مسئله به عنوان اولویت اساسی و مهم مطرح است و تمام سعی و تلاش ما بر این است تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل ادامه داد: منطقه عنبران دارای پتانسیل‌های معدنی و صنایع دستی است که به همین منظور تمامی معادن موظف شوند که برای نیروی کار از افراد همین منطقه بکارگیری شود و در صورت تمرد از این دستور مجوز معدن لغو خواهد شد.
عاملی تصریح کرد: دشمنان کشورمان در حال حاضر کشورمان را در محاصره اقتصادی قرار داده‌اند که این مسئله باید در جامعه اطلاع‌رسانی شود که عده‌ای شبانه‌روز درصدد ایجاد اختلاف در بین قومیت‌ها هستند که لازمه گذر از این مسئله داشتن هوشیاری است.
در ادامه حجت‌الاسلام یاسر مرادی، امام جمعه عنبران نیز اظهار کرد: داشتن نعمت اتحاد و همدلی برای ما یک نعمت بزرگ است که باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم چرا ک این نعمت و وحدت را مدیون خون شهدا، امام راحل و همه بزرگان کشورمان هستیم و باید از این نعمت‌ها محافظت کنیم.

 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today