ایرنا/ مشاور باشگاه تراکتور با بیان اینکه طلب تمام بازیکنان خارجی این باشگاه پرداخت شده، گفت: به زودی پنجره نقل و انتقال تراکتور باز خواهد شد.

هوشنگ نصیرزاده، مشاور باشگاه تراکتور اظهار کرد: باشگاه مطالبه تمام بازیکنان خارجی که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقال تراکتور شده بودند را با احتساب سود پنج درصد دیرکرد پرداخت کرد. 
وی خاطرنشان کرد: بازیکنان مقیم اروپا پولشان را در کشورهای انگلستان، فرانسه و سوئیس دریافت کرده‌اند و بلافاصله موضوع را به اطلاع فیفا رسانده‌ و تأییدیه ارسال کرده‌اند اما دو بازیکن دیگر به دلیل اقامت در آمریکای جنوبی و با عنایت به سیستم بانکی برزیل و پرو که محل اقامت آنهاست، باشگاه را معطل نگه داشته‌اند.
نصیرزاده عنوان کرد: با توجه به اختلاف ساعت بین ایران و آمریکای جنوبی، مدیرعامل و امور بین‌الملل باشگاه، معمولا شب‌ها با وکلای این دو بازیکن صحبت می‌کنند و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه مطالبات «میمبلا» و «مازولا» به حساب اعلام شده‌ آنان واریز شده، اضافه کرد: برگ سوئیفت آنان نیز همانند سه نفر قبل به اطلاع فیفا رسیده و در این راستا دپارتمان حل اختلاف فیفا به هر کدام از وکلا پنج روز فرصت پاسخگویی تعیین کرده بود؛ اما موضوع «میمبلا» طولانی‌تر شده و الان هشت روز است که به دلیل فقدان «IBAN» در سیستم بانکی «پرو»، در حال گردش در بانک مرکزی شهر «لیما»ست. 
وی ادامه داد: بازیکن و وکیل وی هنوز تاییدیه ارسال نکرده‌اند اما امیدواری باشگاه در مورد «مازولا» بیشتر است چون سیستم بانکی برزیل طوری است که اگر پولی به حساب یک نفر واریز ‌شود، آن فرد باید اثبات کند که استحقاق دریافت این پول را دارد.
نصیرزاده ابراز کرد: «مازولا» نیز به همین دلیل امروز مدارکش را به بانک مرکزی برزیل ارائه کرده است تا تاییدیه را برای باشگاه ارسال کند.
مشاور باشگاه تراکتور تاکید کرد: با تصمیم مدیرعامل و سرمربی، بازیکنان تازه به خدمت گرفته شده هم با همان پرواز اختصاصی به سیرجان رفته‌اند و امکان باز شدن پنجره تا فردا وجود دارد و در همین راستا مسئول اجرایی باشگاه نیز برای ثبت قرارداد آنان در تهران مستقر است.
وی همچنین یادآور شد: فیفا با درخواست تراکتور بار دیگر از وکلای پرونده، موضوع را پیگیری کرده که سریع‌تر تعیین تکلیف کنند.

آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today