ایرنا/ رئیس هیات وزنه‌برداری چهارمحال و بختیاری گفت: با اعلام فدراسیون، مرجان لنجانی قهفرخی از مربیان استان، تیم ملی بانوان وزنه‌بردار را در آخرین مرحله آماده‌سازی برای اعزام به رقابت‌های جهانی همراهی می‌کند.

مهران رئیسی، رئیس هیات وزنه‌برداری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: اردوی تیم ملی بانوان وزنه‌بردار از یکم آبان تا ۱۸ آذر در کمپ تمرینی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و مرجان لنجانی از مربیان چهارمحال و بختیاری در این اردو به هدایت ورزشکاران دعوت شده، می‌پردازد.
وی با بیان اینکه آخرین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی بانوان به منظور حضور در رقابت‌های قهرمانی بزرگسالان جهان به میزبانی ازبکستان برپا می‌شود، تصریح کرد: در این اردو ۱۰ بانوی ورزشکار از استان‌های لرستان، کردستان، اصفهان، فارس، زنجان، همدان، البرز و تهران حضور دارند.
رئیسی یادآور شد: لنجانی فعالیت‌های مرببگری‌ خود را از سال ۹۸ آغاز کرده‌ است و هم‌اکنون به عنوان نایب رئیس هیات وزنه‌برداری استان، توسعه این‌ رشته میان بانوان را پیگیری می‌کند.
رئیس هیات وزنه‌برداری چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه فدراسیون وزنه‌برداری کشور درصدد توسعه وزنه‌برداری بانوان در تمامی استان‌هاست، گفت: با توجه به این سیاست‌گذاری، ساماندهی فعالیت‌های بانوان علاقه‌مند به وزنه‌برداری در چهارمحال و بختیاری نیز از ابتدای امسال آغاز شده است.
وی افزود: هم‌اکنون برنامه‌های آموزشی و تمرینی بانوان وزنه‌بردار در شهرهای فرخشهر، شهرکرد و هفشجان در حال پیگیری است که با توجه به استقبال جمعی از بانوان شهر فارسان از این رشته ورزشی شرایط حضور مربی در این شهر نیز برای آموزش این گروه از علاقه‌مندان فراهم خواهد شد.
رئیسی کمبود مربی در این حوزه را از مشکلاتی دانست که روند گسترش وزنه‌برداری بین بانوان استان را با کندی روبه‌رو کرده است.

آخرین خبر چهارمحال و بختیاری در اینستاگرام :
https://instagram.com/Shahrekordtoday