ایرنا/ "حجت‌الاسلام علی زاهددوست" روز چهارشنبه در آیینی با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و شماری از مسئولان استان بوشهر به عنوان امام جمعه جدید شهر "خورموج" مرکز شهرستان دشتی معرفی شد.

استاندار بوشهر، احمدی محمدی زاده اظهار کرد: محور اصلی توسعه و پیشرفت منابع انسانی است و باید در این مسیر با اتحاد، انسجام و همدلی حرکت کنیم تا موفقیت های بیشتری کسب شود.
وی افزود: شهرستان دشتی عالم پرور و همواره جایگاه بزرگان دین و مجاهدان راه حق و حقیقت بوده است؛ اما با وجود ظرفیت و مزیت‌های خوبی که در بخش‌های مختلف دارد با مشکلاتی روبه‌رو است که باید این ظرفیت‌ها را تعالی بخشید و این شهرستان را حالت کنونی خارج کنیم.
محمدی زاده ادامه داد: شهرستان دشتی مدیران و نخبگان زیادی در سطح استانی و ملی دارد و از منابع انسانی غنی برخوردار است.
استاندار بوشهر یادآروشد: حجت الاسلام عبدالحسین مصلح امام جمعه سابق این شهر در یک دهه امامت جمعه خورموج منشا خدمات و برکات بسیار ارزشمندی برای شهرستان دشتی شد.
وی اظهار کرد: از شاخصه‌های اخلاقی و رفتاری آقای مصلح در زمینه‌های مردم‌داری و مردم یاری و نگاه مثبت و دیدن همه مردم و پیگیری مسائل و مشکلات شهرستان است که یک الگوی رفتاری برای روحانیون به شمار می رود که با مردم سروکار دارند.
محمدی زاده بیان کرد: حجت الاسلام زادهد دوست گه خود نیز ار روحاینون شهرستان دشتی است دارای شاخص های اخلاقی و رفتاری خوبی است که با ویژگی‌های جوانی، برنامه ریزی و جسارت بالایی که برخوردار است می تواند ادامه دهنده بسیار خوبی برای امام جمعه سابق برای پیشرفت وتوسعه شهرستان دشتی باشد.

آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://instagram.com/bushehr_akhbar