باشگاه خبرنگاران/ جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان از آزادسازی ۴۲ زندانی جرایم غیرعمد در استان سمنان با همکاری سپاه و بسیج خبر داد.

مهدی کاشفی، جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه اصلی‌ترین دلیل شکل گیری این قرارگاه دستگیری از نیازمندان و کمک به محرومین بوده است گفت: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه در استان از همه توان و ظرفیت در حوزه‌های مختلف برای خدمت رسانی به مردم استفاده خواهند کرد.
وی با اشاره به همکاری سپاه و بسیج در آزادسازی ۴۲ زندانی جرائم غیرعمد در استان سمنان در سه ماهه مرداد، شهریور و مهر تصریح کرد: شاخص‌ترین کار بسیج حضور مردمی و داوطلبانه بوده و در کشور ما نهاد بسیج یکی از قوی‌ترین شاخص‌های حرکت داوطبانه است.
کاشفی با بیان اینکه مجموع ارزش ریالی محکومیت مالی این زندانیان در سه ماهه ۵۴ میلیارد ریال بوده است، افزود: مبالغ پرداخت شده جهت آزادسازی زندانیان به همت قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه، اقشار و پایگاه‌های بسیج، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان، خیرین، مردم، معتمدین و رؤسای زندان‌ها جمع آوری شده بود.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی سپاه استان سمنان همچنین با اشاره به توزیع ۳۰ بسته کمک معیشتی در بین خانواده این زندانیان نیز افزود: نهضت کمک مومنانه برای کمک به همه نیازمندان راهگشا بوده و این مهم استمرار خواهد داشت.
وی با بیان اینکه نیاز است برای آزادسازی زندانیان همه وارد میدان شوند، افزود: آزادی زندانیان و برگشت به خانواده سبب جلوگیری از سایر آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهد شد.
کاشفی با بیان اینکه کرونا نشان داد رفتار ملت ایران علی رغم تنگنا‌های معیشتی قابل مقایسه با سایر ملل نیست، افزود: همگرایی و همدلی مردم عزیز در کمک به یکدیگر در مقابله با ویروس کرونا به خوبی نشان داد که چه زود کنار هم جمع می‌شوند و به کمک هم می‌آیند.
جانشین قرارگاه سازندگی و محرومیت‌زدایی سپاه استان سمنان با بیان اینکه تفکر انقلابی سازنده تشکل انقلابی است و سپاه و بسیج نماد تفکر انقلابی هستند، افزود: امروز کمک مومنانه تبدیل به یک جریان و نهضت در سطح جامعه شده است.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today