ایسنا/ رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان گفت: باتوجه به قرار داشتن شهرستان همدان در وضعیت نارنجی محدودیت‌های تردد شبانه درون شهری برقرار است.

سرهنگ فرخ جمالی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان اظهار کرد: محدودیت شبانه از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد ادامه دارد و هرگونه تردد در این بازه زمانی بر اساس دستورالعمل ستاد کرونا ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد. همچنین تردد پلاک‌های غیربومی در شهرستان همدان بر اساس دستورالعمل وضعیت نارنجی ستاد کرونا مبلغ ۵۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت.
وی همچنین از محدودیت درون شهری در روز شنبه اول آبان ماه جهت تعمیرات پل خواجه رشید خبر داد و افزود: پل خواجه رشید به مدت یک هفته بسته خواهد بود و این محدودیت از بلوار کاشانی به سمت میدان آرامگاه خواهد بود شهروندان می‌توانند از مسیر جایگزین استفاده کرده و یا با صرف زمان از زیر پل تردد کنند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان از ۱۳ مورد فوتی در تصادف با عابرین پیاده شهری در شش ماه ابتدایی سال جاری خبر داد و خاطرنشان کرد: تصادفات منجر به فوت عابرین پیاده نسبت به سال گذشته با افزایش بسیاری همراه بوده است بنابراین توصیه می‌شود که رانندگان بیش از پیش مراقب افراد سالخورده و کسانی که دارای کندی حرکت هستند، باشند.
 
  
  

آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today