مهر/ کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان از احتمال بارش پراکنده در نیمه شمالی و وزش باد شدید توام با گردوخاک در مناطق شرقی و مرکزی استان خبر داد.

آسیه آقایی، کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به ناپایداری‌های روز پنجشنبه در سطح استان، اظهار کرد: وزش باد به نسبت شدید تا شدید و وقوع تندباد لحظه‌ای همراه با گردوخاک محلی در مناطق شرق، شمال و مرکز استان از فردا تا روز جمعه پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: با توجه به وزش باد شدید، طوفان و خیزش گردوخاک محلی، احتمال کاهش دید افقی، افزایش شاخص آلودگی هوا، آسیب به سازه‌های موقت و گلخانه‌ای، شکسته شدن درختان فرسوده و اختلال تردد در محورهای مواصلاتی نیمه شرقی استان دور از انتظار نیست.
کارشناس مرکز پیش‌بینی استان اصفهان با بیان اینکه روند کاهش دما در بیشتر مناطق استان تا روز شنبه یکم آبان ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: دما تا فردا پنجشنبه بین دو تا پنج درجه سانتیگراد سردتر می‌شود و در این مدت بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۵ و هفت درجه سانتیگراد بالای صفر نوسان دارد.
آقایی اضافه کرد: خوروبیابانک با دمای ۳۱ درجه سانتیگراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای سه درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین نقاط استان تا فردا پیش‌بینی می‌شود.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today