رکنا/ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو سارق که از سه منزل بالغ بر 13 میلیارد ریال اموال را سرقت کرده بودند در کمتر از یک هفته خبر داد

حسین تُرکیان، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان ساکن در منطقه جنوب شهر اصفهان مبنی بر سرقت از منزل وی موضوع در دستور کار کارآگاهان پایگاه جنوب پلیس آگاهی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات و بررسی های دقیق صورت گرفته توسط کارآگاهان مشخص شد سارقان دو نفر از افراد سابقه دار هستند که از پشت بام وارد منزل شده و اموالی از قبیل طلا، نقره و پول نقد را به سرقت برده و به وسیله یک دستگاه موتورسیکلت از صحنه متواری شدند.
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان در حال تحقیقات در خصوص شناسایی و دستگیری سارقان بودند که با شکایت جدیدی از سوی دو شهروند دیگر ساکن در همان محل در خصوص سرقت از منزل خود اطلاع یافتند و مشخص شد که این سرقت ها نیز توسط همان سارقان منزل اول صورت گرفته است.
تُرکیان ادامه داد: سرانجام با انجام یک سری اقدامات هوشمندانه و تلاش شبانه روزی کارآگاهان در کمتر از یک هفته مخفیگاه سارقان شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضایی دستگیر شدند.
وی اظهار کرد: متهمان که در ابتدا منکر هرگونه جرمی بودند؛ اما هنگامی که با مدارک و مستندات پلیس مواجه شدند لب به اعتراف باز کرده و به سرقت های صورت گرفته اعتراف کردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ارزش اموال به سرقت رفته از منازل شکات را برابر اعلام کارشناسان مربوطه بالغ بر 13 میلیارد ریال اعلام و خاطرنشان کرد: در این رابطه پرونده تشکیل و متهمان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today