ایرنا/ فرماندار پارس‌آباد مغان گفت: تکمیل پروژه‌های حوزه آب آشامیدنی شهری و روستایی و نیز تصفیه‌خانه فاضلاب این شهر نیاز به تخصیص اعتبارات ویژه دارد که در جریان سفر رئیس‌جمهوری به استان اردبیل مطرح خواهد شد.

ابراهیم امامی، فرماندار پارس‌آباد مغان در آیین کلنگ‌زنی انتقال خط اصلی آب آشامیدنی به شهر اسلام‌آباد به طول ۱۱.۵ کیلومتر با قدردانی از سپاه در همراهی همیشگی دولت و مردم اظهار کرد: سپاه در کنترل کرونا، عمران و آبادانی روستاها، سازندگی، محرومیت‌زدایی و حل مشکل آب شرب مشارکت بسیار خوبی دارد.
وی اظهار کرد: چهار کیلومتر خط لوله آب شهر اسلام‌آباد اجرا شده و عملیات ۱۱.۵ کیلومتر دیگر با اعتبار اولیه ۱۰ میلیارد آغاز می‌شود و خط انتقال مغانسر نیز در برنامه است.
وی همچنین به شروع عملیات واگذاری اراضی به عشایر محدوده‌نشین کشت و صنعت اشاره کرد و گفت: ۶ مورد از این اراضی در دفترخانه آماده انتقال سند می‌باشد.
امامی افزود: با اجرای این طرح مقدمات واگذاری اراضی به عشایر فراهم شده و شاهد اشتغال و افزایش بهره‌وری و تولید در منطقه خواهیم بود.
سردار غلامحسین محمدی اصل ، فرمانده سپاه استان اردبیل نیز در این آئین، بسیج را نعمت بزرگی برای کشور دانست و گفت: یکی از مولفه‌های خدمت در بسیج سازندگی در کنار مبارزه با کرونا نهضت آبرسانی به روستاییان بود که به همت بسیجیان اجرا شد.
وی از ارائه خدمت نهضت آبرسانی در تابستان گذشته برای ۱۴۶ روستای در معرض تنش آبی خبرداد و افزود: بیش از ۶ میلیون لیتر آب شرب بین اهالی این روستاها توزیع شد.
وی با بیان اینکه توفیق خدمت به مردم افتخار بزرگی برای سپاه می‌باشد، گفت: امکانات و تجهیزات سپاه و بسیج برای رفع مشکلات مردم بکار گرفته می‌شود.
 
 
  

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today