تسنیم/ استاندار سمنان با تأکید بر اینکه تأمین برق واحدهای صنعتی یک ضرورت انکارناپذیر است گفت: بسیاری از سرمایه گذاران قصد سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی نظیر شهرک صنعتی دامغان را دارند؛ اما به دلیل کمبود برق به مشکل برخورده‌اند.

سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان اظهار کرد: معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور سفری دو روزه را به استان از روز  گذشته آغاز کرده اند و در سفر ایشان به استان سرکشی از واحدهای تولیدی و شهرکها و نواحی صنعتی جزو برنامه‌های سفر ایشان است.
وی با تأکید بر اینکه تأمین برق واحدهای صنعتی یک ضرورت انکارناپذیر است بیان کرد: بسیاری از سرمایه گذاران قصد سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی نظیر شهرک صنعتی دامغان را دارند؛ اما به دلیل کمبود برق به مشکل برخورده اند و برخی نیز به دلیل وجود این مشکل از سرمایه گذاری در این شهرک ها صرف نظر کرده اند.
استاندار سمنان با اشاره به دومین سفری که از ابتدای تصدی در سمت استاندار سمنان به شهرستان دامغان داشته است، اظهار داشت: در سفر نخستی به که شهرستان دامغان داشتم مشکلات نواحی صنعتی و واحدهای تولیدی احصا شد که از جمله این مشکلات راه دسترسی به شهرک صنعتی این شهرستان بود که خوشبختانه در کمتر از 10 روز، روز گذشته نامه موافقت بهره برداری از راه دسترسی به شهرک صنعتی ارسال شد.
هاشمی عنوان کرد: با توجه به دغدغه جنگ اقتصادی و تأکید رهبرمعظم انقلاب در بحث پشتیبانی، تولید و رفع موانع سرکشی از واحدهای صنعتی و تولیدی به صورت جدی دنبال می شود.
وی گفت: افزایش ظرفیت واحدهای صنعتی و تولیدی و بازگشت واحدهای راکد و معطل مانده به چرخه تولید در دستور کار قرار دارد.
استاندار سمنان بیان کرد: سرمایه گذاران دغدغه هایی را در داخل شهرک های صنعتی دارند که رفع برخی مشکلات در حوزه مدیریت داخل شهرک ها نیز با جدیت دنبال می شود تا تنها دغدغه سرمایه گذاران بحث سرمایه گذاری باشد و دیگر مشکل برق، آب و یا تخصیص آب را نداشته باشند.
علی رسولیان، معاون وزیر و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک  و شهرسک های صنعتی ایران به همراه استاندار سمنان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی-دامغان- از شرکت های تولیدی و صنعتی دامغان نظیر شرکت صنایع چوب حیدرهایی "پاک چوب"، مجتمع فولاد گلستان، بازدید از پست برق 63 کیلو ولت صنعتی دامغان و شرکت فروسیلیس دامغان سرکشی کردند.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today