تسنیم/ جمعیت جانبازان استان البرز در بیانیه ای خواستار استعفای رئیس شورای شهر کرج شد.

در پی حواشی ایجاد شده در مورد استفاده از خودروی لوکس شهرداری کرج توسط فرزند رئیس شورای شهر کرج جمعیت جانبازان استان البرز در بیانه ای خواستار کناره گیری رئیس شورای شهر کرج شد.
«بسم رب الشهدا و الصدیقین
هفته گذشته خبر تاسف بار استفاده شخصی فرزند ریاست شورای اسلامی شهر کرج، موجب تاثر و تکدر خاطر مردم شریف به ویژه قشر انقلابی و ایثارگران گردید.
 بدون تردید استفاده شخصی از بیت المال توسط هرشخصی ناپسند و نامشروع و قابل پیگرد قانونی است، اما انجام این کار ناصواب توسط افراد منتسب به قشر ارزشی و انقلابی به مراتب زشت تر و اثرات سوء آن بر جامعه چه بسا بیشتر و مخربتر خواهد بود.
لذا جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی استان البرز، ضمن عرض تاسف از اتفاق اخیر و عذر خواهی از محضر شهدای گرانقدر و مردم شریف کرج و ایران اسلامی، این رفتار غیر مسئولانه را محکوم و خواستار بازنگری قوانین و مقررات و رفع خلاء های قانونی می باشد.
بدیهی است، عذرخواهی از مردم شریف، اگرچه خوب و لازم بود اما کافی نبوده است.  بدین جهت از جناب  چپردار، انتظار می‌رود در مسیر اثبات ندامت و پشیمانی و اراده برای جبران خسارات معنوی، الگوسازی فرهنگ عذر خواهی و احیای فرهنگ ایثار و گذشت، از ادامه حضور در پست ریاست شورای اسلامی شهر کرج ، صرف نظر کرده و استعفای خود را تقدیم نماید.»

آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday