ایرنا/ معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس با اشاره به مشکلات کم آبی در این شهرستان  اعلام کرد: فردیس  به حداقل پنج  حلقه چاه جدید با دبی ۲۰ لیترآب بر ثانیه نیاز دارد.

بهزاد پرویزی، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس اظهار کرد: موضوع خشکسالی و کم آبی مهمترین بحران طبیعی شهرستان در سال جاری و سال پیش رو است بنابراین آب و مدیریت مصرف آن باید همواره مورد توجه مسوولان قرار گیرد.
وی ادامه داد: برای تابستان سال آینده بر مبنای داده‌های تابستان امسال باید مقدار حدود ۱۰۰ لیتر بر ثانیه برای پاسخگویی به نیازهای آب شهرستان اضافه شود.
پرویزی همچنین از دستگاه های اجرایی شهرستان فردیس خواست با توجه به فصل سرما، شیوع کرونا، کمبود و احتمال قطعی گاز در زمستان اقدامات لازم به عمل آورند.
معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری فردیس بیان کرد: اداره دامپزشکی این شهرستان اعلام آمادگی برای مقابله با آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان کرده است که البته تاکنون مورد این بیماری در سطح شهرستان و استان گزارش نشده است.
وی گفت: واکسیناسیون کرونا برای شهروندان با سرعت مناسب در حال پیگیری است و واکسن به وفور در شهرستان وجود دارد.
پرویزی افزود: برای رفع کمبود آب شرب شهرستان خطوط لوله انتقال آب از مخزن آب جهان‌نما با ۱۷ میلیارد تومان اعتبار در حال انجام است.
سرهنگ پیمان کرمی، رئیس پلیس راهور فردیس در این نشست خواستار مناسب سازی و اصلاح نقاط مستعد آبگرفتگی که بار ترافیکی ایجاد می کنند مانند میدان سپاه، سرکانال، بلوار شهدا ،جاده ملارد سر اهری، زیر پل ارتش، سه راه حافظیه را به قید فوریت شد.آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday