ایسنا/ مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان درخصوص دستورات کار شورای ورزش استان، توضیحاتی ارائه داد.

افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این باره اظهار کرد: دومین جلسه شورای ورزش در سال ۱۴۰۰ را امروز برگزار کردیم. یکی از دستورات کار این شورا در مورد جذب قهرمانان و استفاده از پست های بلاتصدی دستگاه ها بود که امیدوارم  با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان این مهم رقم بخورد و قهرمانان ما بر اساس دستورالعمل و تصویب نامه طرح سرباز قهرمان بتوانند در دستگاه های اجرایی جذب شود.
وی بیان کرد: همچنین دستور بعدی جلسه، در خصوص دستورالعمل ماده ۵۳ بود تا بتوانیم از ظرفیت این ماده استفاده کنیم. دستور دیگر نیز تبصره ماده ۳۸ قانون ارزش افزوده بود که ظرفیت بسیار خوب برای شرکت های تولیدی در استان است که می تواند تحول خوبی در خوزستان ایجاد کند.
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: موضوع کمک به ارتقا سلامت مردم از طریق حوزه ورزش و با کمک اداره کل کار و امور اجتماعی استان، دیگر دستور کار بود.
وی همچنین در جلسه شورای ورزش در پاسخ به سوال استاندار درباره وضعیت قایقرانی خوزستان، گفت: پس از سه سال مجوز نصب اسکله قایقرانی در اهواز را گرفتیم و اسکله نیز خریداری شده است و آقای نیکو از محل نصب اسکله بازدید داشت و مقرر شد در بحث اعتباری لازم جزو اولویت ها باشد. در استان ظرفیت خوبی برای قایقرانی وجود دارد اما در اهواز، سازمان آب و برق برای صدور مجوز نصب اسکله، بسیار سخت گیری داشت.


آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today