ایرنا/ رئیس کمیته جذب کمک های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان گفت: ۶ موکب اربعین از شهرهای اهواز، ایذه، دزفول، آبادان و شرکت فولاد خوزستان برای خدمت رسانی به زلزله زدگان شهرستان اندیکا در این منطقه مستقر شدند.

حجت الاسلام سیدمحمود موسوی، رئیس کمیته جذب کمک های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد اربعین خوزستان اظهار کرد: این موکب ها با استقرار در مناطق دورافتاده عشایری و روستایی شهرستان اندیکا مشغول خدمت رسانی به آسیب دیدگان از زلزله شدند.
وی گفت: موکب‌های اربعین اقلام مورد نیاز و ضروری شامل چادر، پتو، مخزن آب، موکت، مواد غذایی و لباس گرم را بین مردم زلزله زده اندیکا توزیع خواهند کرد.
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان در ادامه با اشاره به اینکه موکب های اربعین تا زمانی که نیاز باشد با حضور در منطقه، به مردم زلزله زده اندیکا خدمت رسانی خواهند کرد افزود: موکب های اربعین در کنار جمعیت هلال احمر، سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام، مشغول تامین نیازهای مردم آسیب دیده اندیکا هستند.
اوایل هفته جاری نیز محموله امدادی و کمک رسانی ستاد بازسازی عتبات عالیات خوزستان به منطقه زلزله زده اندیکا ارسال شد.
موکب‌هایی که از سال ۱۳۹۲ با هدف خدمت رسانی به زائران اربعین در مرزهای چذابه و شلمچه راه اندازی شده اند هم اکنون به نقطه اتکایی برای امدادرسانی به هموطنان آسیب دیده از سیل و زلزله تبدیل شده اند.

  
  

آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today