باشگاه خبرنگاران/ فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری در خصوص تقویت یگان‌های تکاوری گفت: از سوی ستادکل نیرو‌های مسلح پیگیر این امر هستیم.

سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا در همایش یگان‌های تکاوری نیروی انتظامی یزد اظهار کرد: در سال ۹۷ اهتمام به یگان‌های تکاوری را ابلاغ کردیم که هم‌اکنون شاهد اقدام‌های خوبی در این خصوص هستیم و کار‌های دیگری را در دست اقدام داریم.
او با قدردانی از تلاش مخلصانه و فعالیت صادقانه یگان‌های تکاوری در سطح کشور ادامه داد: توجه مقام معظم رهبری به یگان‌های تکاوری باعث عزت و افتخار ناجاست و باید مطالبات ایشان در این خصوص را سرلوحه کار خود قرار دهیم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به توجه و علاقه‌مندی رهبر معظم انقلاب به نیرو‌های مسلح به ویژه ناجا اظهار کرد: باید کاری کنیم قدر و منزلت نیروی انتظامی در جامعه ارتقا پیدا کند و در این خصوص تاکنون اقداماتی صورت گرفته و با قوت ادامه دارد.
اشتری با بیان اینکه فرمانده معظم کل‌قوا نقش ناجا در سالیان اخیر در امنیت کشور را برجسته‌تر بیان کرده‌اند تصریح کرد: روند امنیت کشور در سالیان اخیر رو به رشد بوده و رضایت‌مند است که این یک مدال ارزشمند برای نیروی انتظامی محسوب می‌شود.
وی خدمت به آحاد مردم در بخش‌ها و عرصه‌های مختلف را یکی دیگر از موضوع‌های مهم مدنظر فرمانده معظم کل قوا برشمرد و گفت: اینکه مقام معظم رهبری کمک پلیس به دیگر دستگاه‌ها را کاری ارزشی می‌دانند این مفهوم بالاتری دارد که موجب رضایت ایشان شده و خدای متعال را شاکریم.
فرمانده نیروی انتظامی، توجه به سلامت و جان مردم را یکی از اولویت‌های مهم بیان کرد و افزود: اقدام‌های خداپسندانه ناجا در کمک به هموطنان در سیل و زلزله یکی ازکار‌های ارزشمند است و ما همیشه باید برای خدمت به مردم آماده باشیم.
اشتری با اشاره به موضوع کویر و امنیت در این حوزه خاطرنشان کرد: از تک تک فرماندهانی که مسئولیت برقراری امنیت در کویر را دارند قدردانی می‌کنم، البته این افراد همیشه پای‌کار بوده‌اند و کمتر دیده شده‌اند.
شرکت در نشست شورای تامین و فرماندهان انتظامی استان‌های کویری و بازدید از برخی مقرر‌های انتظامی جزو برنامه‌های سفر فرمانده نیروی انتظامی به استان یزد است.


آخرین خبر یزد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yazd_today