باشگاه خبرنگاران/ مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل از استقرار دستگاه MRI در بیمارستان سبلان اردبیل خبر داد.

قادر برجی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: این دستگاه از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و آخرین ورژن شرکت فیلیپس است که به دلایل تحریم‌های ناجوانمردانه فرایند انتقال به کشور و ترخیص از گمرک سخت و زمان برشده بود که خوشبختانه با تلاش و همت جهادی این دستگاه ترخیص و وارد چرخه سلامت استان اردبیل شد.
او افزود: ارزش مادی این دستگاه ۴۰ میلیارد تومان بوده که با ارز قبلی ۵ میلیارد تومان خریداری شده بود که بعد از سه سال وقفه خوشبختانه با پیگیری‌های آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، استاندار اردبیل، نمایندگان استان و هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی وارد استان شد که کمال تشکر و قدردانی را دارم.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت: این دستگاه با حضور کارشناسان شرکت فیلپس در محل بیمارستان سبلان اردبیل نصب و راه اندازی و آماده تصویربرداری خواهد بود.
برجی بیان کرد: دستگاه MRI یک ونیم سلا دومین دستگاه در استان با تعرفه دولت خواهد بود که روند خدمات دهی به بیماران در این حوزه را به صورت چشمگیر تسهیل خواهد کرد و این رویداد و اتفاق بسیار بزرگی برای استان اردبیل در حوزه سلامت و خدمات دهی است.

 
 

آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today