صدا و سیما/ صبح امروز گزارشی با عنوان ضرب و شتم یک شهروند حین بازداشت در قزوین توسط مأموران نیروی انتظامی، در برخی صفحات مجازی منتشر شد که در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت.

سرهنگ خامدی سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان قزوین درباره واقیت این ماجرا اظهار کرد: ششم اردیبهشت ماه، ماموران کلانتری آبیک پس از کسب خبری مبنی بر نگهداری اموال مسروقه در یک منزل مسکونی در یکی از مناطق این شهرستان به محل اعزام شدند و متهم را  دستگیر کردند.
سرهنگ خامدی افزود: متهمی که در  این کلیپ دستبند زده شده با مقاومت برابر اجرای حکم و درگیری با ماموران اقدام به جوسازی می‌کرد.
وی اضافه کرد:اهالی محله که از اقوام و طایفه متهم بودند در محل حاضر شدند و قصد داشتند با درگیری اجازه انتقال متهم و اموال مسروقه را ندهند که ماموران هم برای جلوگیری از درگیری تیراندازی هوایی کردند.
سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان با اشاره به دستگیری ۴نفر به جرم نگهداری اموال مسروقه گفت: از منزل متهمان به اندازه یک کامیونت انواع اموال مسروقه کشف شده است.
به گفته سرهنگ خامدی، تا کنون ۱۰فقره رد مال انجام شده و مابقی انواع مسروقه در توقیف پلیس است.
سرپرست معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان گفت: با توجه به محکوم شدن متهمان به جرم نگهداری اموال مسروقه و درگیری با ماموران، افرادی با اهدافی خاص کلیپی از لحظه درگیری تا دستگیری متهمان در فضای مجازی منتشر کرده اند که دستگیری منتشر کنندگان در دستور کار پلیس قرار گرفته است.

آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today