ایرنا/ کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: باران شب گذشته در سه شهرستان خراسان رضوی شامل قوچان، درگز و کلات بارید که بیشترین آن مربوط به قوچان با ۱۰ میلیمتر است.

مرتضی اثمری، کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی روز چهارشنبه بیان داشت: پس از قوچان، درگز با ۹ میلیمتر بیشترین بارش را داشته است و در کلات نیز کمتر از یک میلیمتر باران گزارش شده است.
وی ادامه داد: بارش باران که از شب گذشته در مناطق مختلف این استان به ویژه شمال و شمال غرب آغاز شده است تا صبح روز فردا جمعه به صورت گسترده‌تر ادامه خواهد یافت.
کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی با اشاره به روند کاهش محسوس دما در خراسان رضوی گفت: بیشینه دمای دیروز مشهد ۲۳ درجه سلسیوس بود که روز جمعه به ۱۵ درجه خواهد رسید و کمینه دمای هوای مشهد نیز از ۱۱ به ۶ درجه کاهش خواهد یافت.
اثمری افزود: فریمان با کمینه دمای هوای سه درجه سلسیوس و مه‌ولات با بیشینه دمای هوای ۳۰ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی طی ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند و بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان بردسکن با ۹۷ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید
instagram.com/akharinkhabar