صدا و سیما/ رییس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در جاده‌های استان به دلیل بارش باران مقطعی پرحجم است.

سرهنگ جهان تاب رییس پلیس راه مازندران اظهار کرد: هم اکنون به دلیل بارش باران ترافیک مقطعی پرحجم و نیمه سنگینی را در جاده‌های چالوس و هراز شاهد هستیم.
سرهنگ جهان تاب افزود: جاده‌های استان هم اکنون به دلیل بارش باران لغزنده و ارتفاعات کندوان محدوده ولی آباد، سوادکوه محدوده گدوک و جاده کیاسر مه گرفته است.
او گفت: رانندگان در این مسیر‌ها با سرعت مطمئنه و رعایت فاصله با خودروی جلوی و با استفاده از چراغ مه شکن تردد کنند.
رییس پلیس راه مازندران افزود: به دلیل ریزش سنگ از کوه جاده هراز محدوده چلاو مقطعی بسته شده بود که با تلاش راهداران مسیر پاکسازی و بازگشایی شد.
سرهنگ جهان تاب با بیان اینکه همزمان با تعطیلات، موج جدید سفر‌ها به شهر‌های استان آغاز می شود، گفت:  پیش بینی می‌شود از عصر امروز در مبادی ورودی مازندران شاهد ورود تعدادی زیاد خودرو باشیم.
او با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهر‌های قرمز و نارنجی استان برقرار است افزود: ماموران پلیس در محور‌های هراز، کندوان، سوادکوه، کیاسر و گلوگاه مستقر هستند و اجازه ورود به خودرو‌های با پلاک غیر بومی بدون مجوز به مازندران را نمی‌دهند.
سرهنگ جهان تاب افزود: فقط خودرو‌های دارای مجوّز از استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران را دارند.
او همچنین گفت: قطعه یک آزادراه تهران - شمال در مسیر رفت و برگشت تا ساعت ۲۴ دوشنبه ۳ آبان ماه مسدود است
مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
مازندران ۱۰ هزار و ۷۰۰کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که از طریق سه محور چالوس، هراز وسوادکوه به پایتخت، جاده کیاسر به استان سمنان، رامسر به استان گیلان و گلوگاه به استان گلستان متصل می‌شود.

آخرین خبر مازندران در اینستاگرام :
https://instagram.com/mazandaran_today