ایراسین/ کارشناس هواشناسی استان اصفهان با اشاره به کاهش دما در اصفهان، گفت: امروز جوی نسبتا ناپایدار در استان اصفهان حاکم می شود و آسمان صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر و وزش نسبتا شدید باد پیش بینی می شود.

محمدرضا رفیعی، کارشناس هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: امروز جوی نسبتاً ناپایدار در استان اصفهان حاکم می‌شود و آسمان صاف تا کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر و وزش نسبتاً شدید باد پیش‌بینی می‌شود.
وی افزود: در مناطق شرقی استان اصفهان وزش شدید باد با گردوخاک محلی همراه می‌شود و در مناطق مرتفع هم به احتمال کم بارش باران دور از انتظار نیست.
این کارشناس هواشناسی با اعلام کاهش روند دما تا روز شنبه در استان اصفهان، گفت: طی شبانه‌روز آینده دمای اصفهان با دو الی پنج درجه کاهش دما همراه است که به کشاورزان برای اقدامات پیشگیرانه از سرمازدگی توصیه می‌شود و رانندگان هم در هنگام تردد در محورهای مواصلاتی شرق استان اصفهان احتیاط لازم را به خرج دهند.
رفیعی اعلام کرد: دمای شهر اصفهان در گرم‌ترین ساعات ۲۶ درجه سانتی‌گراد و در خنک‌ترین ساعات به هشت درجه سانتی‌گراد می‌رسد. اصفهان با دمای ۲۶ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و بوئین میاندشت با دمای منفی دو درجه سردترین شهر استان اصفهان است.

آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today