شبستان/ مدیرکل بازرسی ستانداری خراسان جنوبی گفت: مردم خراسان جنوبی در سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت، بیش از ۶ هزار نامه برای رفع مشکلاتشان نوشتند.

«عباسعلی ملکی»، مدیرکل بازرسی ستانداری خراسان جنوبی اظهار کرد: حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در سومین سفر استانی خود ۱۹ شهریور وارد خراسان جنوبی شد و تعدادی از مردم خراسان جنوبی ها به ریاست جمهوری نامه نوشتند.
مدیرکل بازرسی استانداری خراسان جنوبی با بیان اینکه حدود ۶ هزار نفر طی این سفر به رئیس جمهوری نامه نوشتند، گفت: اما تاکنون از این تعداد حدود ۲ هزار و ۴۰۰ نامه از نهاد ریاست جمهوری به استان ارسال و توسط کاربران ثبت و پردازش شده است.
ملکی افزود: نامه های مردم خراسان جنوبی مستقیم به نهاد ریاست جمهوری رفته و در تهران تفکیک می شود؛ از تعداد نامه های ارسالی به استان هم بیشتر درخواست های مردم در حوزه های مساعدت های مالی، معیشت، کمک جهیزیه، تحصیل، تسهیلات و درمان بوده است.
وی تصریح کرد: حدود ۱۰۰ نامه فقط درخواست هایی بوده که اطلاعاتی از قبیل شماره تماس، کد ملی و یا آدرسی برای پیگیری های بعدی نداشته است.
ملکی از ثبت ۲ هزار و ۳۶۰ نامه مردمی از ۱۳ مهر ماه تاکنون در خراسان جنوبی خبر داد و افزود: این نامه ها توسط ۱۰ کاربر ثبت و پردازش شده است و تاکنون تمامی نامه های ارسالی از تهران هم ثبت شده است.
مدیرکل بازرسی استانداری خراسان جنوبی گفت: مردم استان برای پیگیری درخواست خود بر اساس ارسال پیامک با شماره گیری ۱۱۱ مرکز ارتباطات ریاست جمهوری می توانند از مسیر ارجاع نامه خود مطلع شوند.

آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today