ایرنا/ دبیر مجمع انتخابات فوتبال استان زنجان گفت: مجمع انتخاباتی هیات فوتبال این استان برای تعیین رئیس جدید با توجه به فروکش کردن شیوع گسترده کرونا، در آینده بسیار نزدیک برگزار می‌شود.

مهدی ناصحی، دبیر مجمع انتخابات فوتبال استان زنجان اظهار کرد: برگزاری این مجمع انتخاباتی که قرار بود ۲۲ فروردین ماه امسال برگزار شود به علت شیوع کرونا و به منظور پیشگیری و مقابله با این بیماری منحوس و حفظ سلامت فعالان در عرصه ورزش فوتبال، لغو شد اما بر اساس نامه امور استان های فدراسیون، این مهم دهم آبان ماه سالجاری اتفاق خواهد افتاد.    
وی ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان زنجان، با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در سالن اجتماعات مرکز همایشهای بین المللی مهرانه واقع در جاده گاوازنگ شهر زنجان برگزار شود.
ناصحی با اشاره به اینکه صلاحیت "شهرام اسکندری پور، غلامرضا داداشی، نادر بلباسی، مجید بیگلی، منصور سلطان محمدی، منصور حسنی کمال و جواد نوروزی" برای رقابت در این عرصه انتخاباتی، محرز و اعلام شده است، افزود: فدراسیون، هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از هیچ کاندیدایی حمایت نمی کند و تمامی کاندیداها در فضایی برابر و بر اساس رای مستقیم اعضای مجمع به عنوان رییس هیات جدید فوتبال زنجان انتخاب خواهند شد.
وی، مجددا از اعضای مجمع هیات فوتبال استان زنجان که تعدادشان ۲۱ نفر است خواست از دادن رای احساسی پرهیز کرده و با تحقیق بهتر و بیشتر و به صورت آگاهانه، نامزد اصلح و شایسته تر را برگزینند.
فریدون اصفهانیان طی سه دوره متوالی در مجموع به مدت ۱۲ سال به عنوان رئیس هیات فوتبال این استان، سکان هدایت این رشته ورزشی پرطرفدار زنجان را عهده دار بود و "سید حسن موسوی" نیز طی سال های قبل یک دوره چهارساله بر صندلی ریاست هیات فوتبال استان تکیه زده بود.
 
  
  

آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today