ایسنا/ مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: مشترکین شرکت گاز استان کردستان در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ با مصرف یک میلیارد و ۳۶۲ میلیون و ۷۷۶ هزار و ۵۶۹ متر مکعب گاز طبیعی به استقبال فصل سرما رفتند.

احمد فعله‌گری، مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان با بیان اینکه مصرف گاز طبیعی نسبت به مدت مشابه سال  گذشته با افزایش روبه‌رو بوده است؛ اظهار کرد: در شش ماهه سال ۱۳۹۹ مشترکین شرکت گاز استان کردستان در تمام بخش‌ها در کل ۱ میلیارد و ۱۹۳ میلیون و ۱۵هزار و ۶۱۲ متر مکعب گاز مصرف کرده‌اند.
وی اضافه کرد: با مقایسه مصرف در شش ماهه اول سال جاری و سال گذشته افزایش مصرف ۱۴ درصدی مشاهده می‌گردد.
فعله‌گری با اشاره به اینکه با ورود به آبان ماه هرسال مصرف گاز طبیعی در بخش خانگی چندین برابر می‌گردد؛ افزود: در حال حاضر ۷۰ درصد از سبد انرژی در کشور به گاز طبیعی تعلق دارد و این آمار نشان می‌دهد که گاز طبیعی یکی از مهم‌ترین حامل‌های انرژی است و بایستی برنامه‌ریزی مدون و استراتژیک برای بهره‌مندی تمامی اقشار جامعه از این تعمت الهی تدوین گردد تا در فصول سرد سال در ارائه خدمات وقفه‌ای ایجاد نگردد.
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان تامین سوخت مستمر و مداوم در تمامی بخش‌ها را در گرو مصرف بهینه گاز طبیعی ذکر کرد.
وی سخنان خود به نکته بسیار مهم و اساسی در مورد راه اندازی وسایل گاز سوز اشاره و یادآور شد: قبل از استفاده از وسایل و تجهیزات گازسوز حتما بایستی برای اطمینان نحوه کارکرد توسط کارشناسان فنی بازرسی و مسیر دودکش از لحاظ مسدود نبودن بازبینی گردد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today