باشگاه خبرنگاران/ به مناسبت ایام ولادت با سعادت پیامبر(ص) و هفته وحدت ۱۲۸ سری جهیزیه اهدایی رهبر معظم ‏انقلاب بین نوعروسان سیستان وبلوچستان توزیع می‌شود. ‏

قاسم حسن زاده، مدیر روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: خدمت به محرومان جامعه و محرومیت‌زدایی از افتخارات بسیج است و تفکر بسیجی در دوران دفاع مقدس از عوامل اصلی نجات کشور بود.
وی افزود: به مناسبت ایام ولادت با سعادت پیامبر(ص) و تقارن آن با هفته وحدت ۱۲۸ سری جهیزیه هدیه مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان سیستان و بلوچستان توزیع خواهد شد.
مدیر روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه هدف از اهدای جهیزیه به نوعروسان را ترویج ازدواج آسان، کمک به ارتقایی فرهنگ خانواده و حمایت از کالای داخلی عنوان کرد و گفت: تمام کالا‌های تهیه شده در این طرح از قبیل فرش، یخچال، اجاق گاز و سایر ملزومات خانگی کالای ایرانی بوده و تولید داخل است.
حسن زاده جمع کل خدمات ارائه شده را یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: هر سری جهیزیه شامل هفت قلم کالا و به ارزش ۱۵ میلیون تومان هزینه در برداشت.
وی در ادامه با افتتاح یک باب مسجد فاطمه الزهرا(س) به متراژ ۹۵۰ متر مربع و تجهیز کامل مسجد به ارزش ریالی یک میلیارد تومان اشاره کرد و گفت: جمع کل خدمات ارائه شده قریب به سه میلیارد تومان است.

آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today