فارس/ شهردار یاسوج گفت: در دوره جدید شهرداری همه معابر یاسوج روکش یا آسفالت می‌شوند.

نستهن مقدم، شهردار یاسوج اظهار کرد: زیرساخت‌های معابر یاسوج از گذشته مستهلک بوده و شهرداری طی سال‌های اخیر حجم بالایی آسفالت به خصوص در محلات حاشیه‌ای را انجام داده است.
وی با بیان اینکه ۱۰۰۰ تن قیر برای آسفالت معابر شهر یاسوج خریداری شده است، افزود: قیر مورد نیاز تهیه شده است، ضمن اینکه کارخانه سنگ‌شکن و آسفالت شهر یاسوج هم به صورت دو شیفت در حال فعالیت است.
شهردار یاسوج با بیان اینکه اولویت‌های زیادی در شهر یاسوج برای آسفالت وجود دارد، افزود: اکیپ شهر یاسوج کار آسفالت معابر را بدون وقفه تا زمان آسفالت همه معابر قبل از رسیدن فصل سرما انجام می‌دهد.
مقدم بیان کرد: واحد فنی و عمرانی شهرداری یاسوج بدون اینکه مردم درخواست کتبی برای شهرداری داشته باشند از محلات و معابر یاسوج بازدید به عمل می‌آورند و مناطق استان در اولویت آسفالت قرار می‌گیرند و بدون وقفه آسفالت را انجام می‌دهیم.
وی با بیان اینکه این دوره توجه ویژه‌ای به عبور و مرور می‌شود، گفت: برخی از مناطق شهر یاسوج مانند سالم‌آباد آسفالت با کیفیتی ندارند. در دوره چهار سال گذشته یک میلیون متر مربع آسفالت صورت گرفت و تعداد زیادی چاله و سرعت‌گاه حذف شد.
شهردار یاسوج با اشاره به اینکه همه مکان‌هایی که آسفالت معیوب دارند در اولویت هستند، گفت: معابر شهرک بلکو، شرف آباد، اکبرآباد، نجف‌آباد اسفالت می‌شوند، در طرح بازآفرینی شهری آسفالت گسترده‌ای انجام می‌گیرد.
مقدم با اشاره به اینکه برای تسریع در کار آسفالت معابر یاسوج ۴۵ متری آیت‌الله ملک‌حسینی و ۴۵ متری سروک به بخش خصوصی واگذار می‌شود، گفت: قول می‌دهم که در دوره جدید همه معابر یاسوج روکش یا آسفالت می‌شوند.

آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj_today