تسنیم/ استاندار ایلام گفت: پیگیری اجرای مصوبات سفر‌ رئیس جمهور به ایلام اولویت برنامه‌های مسئولان باشد.

محمد نوذری، استاندار ایلام، سفر اخیر رئیس جمهور به استان ایلام را آغازی بر جهش پروژ‌های عمرانی نیمه تعطیل استان دانست و اظهار داشت: پیگیری اجرای مصوبات سفر‌ رئیس جمهور به ایلام اولویت برنامه‌های مسئولان باشد.
استاندار ایلام گفت: اختصاص چهارمین سفر رئیس جمهور به ایلام نشان از آن دارد که رئیس دولت به توسعه استان و زدودن چهره فقر و محرومیت این استان علاقمند و برای تسریع در تکمیل زیر ساخت‌های توسعه‌ای به این استان سفر داشته است و توجه دولت ما را موظف به آن می کند تا به جد و بدون درنگ در تحقق مصوبات سفر اقدام کنیم.
وی یادآورشد: تحقق نتیجه مثبت مصوبات سفر نیازمند پیگیری، رایزنی و تلاش و انجام به موقع است و همه مدیران موظف به آن هستند که اولویت اول خود را به پیگیری مصوبات سفر قرار دهند.
استاندار ایلام، تصویب 112 طرح زیرساختی برای استان ایلام را دستاورد بزرگی برای توسعه استان عنوان کرد و گفت: این طرح‌ها با اعتباری بالغ بر 2455 میلیارد تومان در استان اجرایی می‌شوند.
وی از اختصاص هزار و 860 میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای توسعه استان ایلام خبر و افزود: تحقق مصوبات سفر استان را به کارگاه عمرانی تبدیل خواهد کرد.
استاندار ایلام تشکیل دبیرخانه ویژه پیگیری مصوبات سفر در استان ایلام را مورد اشاره قرار داد و گفت: عدالت در توزیع طرح‌های مصوب از نکات برجسته سفر بوده و تمام شهرستان‌های استان از این پروژه‌ها منتفع هستند.

آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/akharinkhabar_ilam/