ایرنا/ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: فیلم «بی‌پایان» به کارگردانی زینب همتیان از سمنان به سی و سومین دوره جشنواره ژیرونا «Girona FilmFestival» اسپانیا ۲۰۲۱ راه یافت.

فرشید فلاح، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اظهار کرد: فیلم «بی پایان» به همراه سه فیلم کوتاه «خون بس» به کارگردانی مسعود بابایی، «بدون سیگنال» به کارگردانی محمد زرینه و «محاق» به کارگردانی سامان کیهان‌جو از درگاه فیلم ایران به این جشنواره راه یافته‌اند.
وی اشاعه اصیل ارزش‌ها و پدیدار شدن تفکر عمیق در آثار متخصصان صنعت فیلم را از اهداف برگزاری جشنواره ژیرونا اسپانیا برشمرد و افزود: این جشنواره به رویدادی برای پرورش و شکوفایی خلاقیت و استعداد هنرمندان و دانشجویان تبدیل شده است.
فلاح ابراز کرد: طبق اساسنامه این جشنواره، این استعداد شامل همه شاخه‌های هنرهای زیبا از جمله شعر(ادبیات نمایشی)، نقاشی(عکاسی و کارگردانی هنری)، هنرهای نمایشی و موسیقی است که زمینه‌سازی برای ساخت زیربنای بخش‌های مختلف سینمایی می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان اضافه کرد: جوایز جشنواره با توجه به شناخت بخش‌های خلاق به هنرمندان برگزیده اعطا می‌شود.
وی ادامه داد: سی و سومین دوره جشنواره ژیرونا «Girona FilmFestival» اسپانیا ۲۰۲۱ نگاه ویژه‌ای به برابری جنسیتی و نژادی، طبقات مختلف اجتماعی، ایدئولوژی‌ها و ادیان و همچنین محیط زیست، دارد.
سی و سومین دوره جشنواره بین المللی ژیرونا از ۹ تا ۱۳نوامبر ۲۰۲۱(۱۸ تا ۲۲ آبان ۱۴۰۰) برگزار می‌شود.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today