تسنیم/ استاندار سمنان با بیان اینکه به دنبال افزایش اعتمادسازی در بین مردم هستیم گفت: بازدید میدانی برای گره‌گشایی از مشکلات مردم انجام می‌شود.

سید محمدرضا هاشمی، استاندار سمنان با اشاره به تماس‌های تلفنی مردم استان با ایشان برای رفع مشکلات اظهار کرد: از طریق برگزاری برنامه‌هایی همچون سامَد و ملاقات عمومی حضوری، دسترسی و ارتباط مردم به مدیران استان باید تسهیل شود.
وی خاطرنشان کرد: اجرای آسفالت روستایی، بازنگری طرح هادی و متقاضیان دریافت زمین در روستاها و بازگشت به روستاها، برخی از مطالبات مردم در حوزه عمومی بود.
استاندار سمنان گفت: حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی و تسریع و تسهیل در امورات مرتبط با آن و مابقی نیز از دیگر دغدغه‌ها و درخواست‌های شخصی مردم استان سمنان بود.
هاشمی گفت: تمامی تماس‌ها و درخواست‌های برقرار شده ثبت، بررسی، رسیدگی و تا دستیابی به نتیجه نهایی و جلب رضایت افراد، پیگیری خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: ما در استان با اقدامات مناسب به دنبال افزایش اعتمادسازی در بین مردم هستیم و در این ‌مسیر در صورت نیاز، بازدید میدانی برای گره‌گشایی از مشکلات مردم برگزار خواهد شد.
استاندار سمنان گفت: دو موضوع فرهنگسرای شاه‌عباسی و مباحث مرتبط با اداره کل زندان‌ها و بحث پیاده راه خیابان امام خمینی(ره) در شهر سمنان، مورد توجه و تأکید قرار دارد.
هاشمی افزود: به دنبال این هستیم تا با همکاری اداره کل زندان‌ها و شورای شهر، کاروانسرای شاه‌عباسی به مکانی مناسب برای استفاده و بازدید مردم در قالب گردشگری تبدیل شده و همچنین در بحث پیاده راه خیابان امام(ره) رضایت اکثریت مردم سمنان در این خصوص تأمین شود و نتیجه نهایی به نفع مردم باشد.

آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today